Produkte > NEC/TOKIN > SSR10H-06475
SSR10H-06475
SSR10H-06475 NEC/Tokin
512057329564840aclinefilter_e.pdf
Hersteller: NEC/Tokin
Common Mode Chokes Dual 47500uH 10kHz 0.6A 1.3Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 292 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 133
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10H-06475 NEC/Tokin
Description: CMC 47.5MH 600MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.531" (13.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 600mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.3Ohm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 47.5 mH @ 10 kHz, Size / Dimension: 0.866" L x 0.630" W (22.00mm x 16.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10H-06475 SSR10H-06475 Hersteller : NEC/Tokin 512057329564840aclinefilter_e.pdf Common Mode Chokes Dual 47500uH 10kHz 0.6A 1.3Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 180 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 102
SSR10H-06475 SSR10H-06475 Hersteller : TOKIN 512057329564840aclinefilter_e.pdf Common Mode Chokes Dual 47500uH 10kHz 0.6A 1.3Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 292 Stücke:
Mindestbestellmenge: 85
SSR10H-06475 SSR10H-06475 Hersteller : KEMET KEM_LF0042_SSR10V_H.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 47.5mH 0.6A 11.5mm DCR=1.3Ohms
auf Bestellung 212 Stücke:
SSR10H-06475 SSR10H-06475 Hersteller : KEMET KEM_LF0034_SS35V-H Description: KEMET - SSR10H-06475 - Gleichtaktdrossel, stromkompensierte Drossel, 47.5mH, 600mA, 250V AC , 1.3 Ohm, THT, Reihe SSR
rohsCompliant: YES
Induktivität: 47.5mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 600mA
isCanonical: Y
Produktpalette: SSR10H Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
auf Bestellung 251 Stücke:
SSR10H-06475 SSR10H-06475 Hersteller : KEMET KEM_LF0034_SS35V-H Description: CMC 47.5MH 600MA 2LN TH
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.531" (13.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 600mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.3Ohm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 47.5 mH @ 10 kHz
Size / Dimension: 0.866" L x 0.630" W (22.00mm x 16.00mm)