Produkte > NEC/TOKIN > SSR10H-08220
SSR10H-08220
SSR10H-08220 NEC/Tokin
512057329564840aclinefilter_e.pdf
Hersteller: NEC/Tokin
Common Mode Chokes Dual 22000uH 10kHz 0.8A 0.65Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 71
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10H-08220 NEC/Tokin
Description: CMC 22MH 800MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.531" (13.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 650mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 22 mH @ 10 kHz, Size / Dimension: 0.866" L x 0.630" W (22.00mm x 16.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10H-08220 SSR10H-08220 Hersteller : Kemet kem_lf0042_ssr10v-h.pdf Common Mode Chokes Dual 22000uH 10kHz 0.8A 0.65Ohm DCR Thru-Hole Tray
auf Bestellung 178 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 63
auf Bestellung 262 Stücke:
Mindestbestellmenge: 63
SSR10H-08220 SSR10H-08220 Hersteller : KEMET KEM_LF0042_SSR10V_H.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 22mH 0.8A 11.5mm DCR=650mOhms
auf Bestellung 225 Stücke:
SSR10H-08220 SSR10H-08220 Hersteller : NEC/Tokin 512057329564840aclinefilter_e.pdf Common Mode Chokes Dual 22000uH 10kHz 0.8A 0.65Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 6 Stücke:
SSR10H-08220 SSR10H-08220 Hersteller : KEMET / PARTNER STOCK 4155758.pdf Description: KEMET / PARTNER STOCK - SSR10H-08220 - Gleichtaktfilter, 22mH, 800mA, Baureihe SSR10H, Durchsteckmontage
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivität: 22mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 800mA
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: SSR10H Series
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
auf Bestellung 397 Stücke:
SSR10H-08220 SSR10H-08220 Hersteller : KEMET KEM_LF0042_SSR10V-H Description: CMC 22MH 800MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.531" (13.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 650mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 22 mH @ 10 kHz
Size / Dimension: 0.866" L x 0.630" W (22.00mm x 16.00mm)