Produkte > NEC/TOKIN > SSR10H-13097
SSR10H-13097
SSR10H-13097 NEC/Tokin
512057329564840aclinefilter_e.pdf
Hersteller: NEC/Tokin
Common Mode Chokes Dual 9700uH 10kHz 1.3A 0.27Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 267 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 106
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10H-13097 NEC/Tokin
Description: CMC 9.7MH 1.3A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.531" (13.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1.3A, DC Resistance (DCR) (Max): 270mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 9.7 mH @ 10 kHz, Size / Dimension: 0.866" L x 0.630" W (22.00mm x 16.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10H-13097 SSR10H-13097 Hersteller : TOKIN 512057329564840aclinefilter_e.pdf Common Mode Chokes Dual 9700uH 10kHz 1.3A 0.27Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 267 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 105
SSR10H-13097 SSR10H-13097 Hersteller : NEC/Tokin 512057329564840aclinefilter_e.pdf Common Mode Chokes Dual 9700uH 10kHz 1.3A 0.27Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 200 Stücke:
Mindestbestellmenge: 71
SSR10H-13097 SSR10H-13097 Hersteller : KEMET SSR10H-13097 Description: CMC 9.7MH 1.3A 2LN TH
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.531" (13.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1.3A
DC Resistance (DCR) (Max): 270mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 9.7 mH @ 10 kHz
Size / Dimension: 0.866" L x 0.630" W (22.00mm x 16.00mm)
auf Bestellung 292 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
SSR10H-13097 SSR10H-13097 Hersteller : KEMET KEM_LF0042_SSR10V_H.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 9.7mH 1.3A 11.5mm DCR=270mOhms
auf Bestellung 240 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
SSR10H-13097 SSR10H-13097 Hersteller : Kemet kem_lf0042_ssr10v-h.pdf Common Mode Chokes Dual 9700uH 10kHz 1.3A 0.27Ohm DCR Thru-Hole Tray