Produkte > KEMET > SSR10H-17058
SSR10H-17058
SSR10H-17058 KEMET
KEM_LF0042_SSR10V_H.pdf
Hersteller: KEMET
Common Mode Chokes / Filters 250VAC 5.8mH 1.7A 11.5mm DCR=180mOhms
auf Bestellung 262 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10H-17058 KEMET
Description: CMC 5.8MH 1.7A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.531" (13.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1.7A, DC Resistance (DCR) (Max): 180mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 5.8 mH @ 10 kHz, Size / Dimension: 0.866" L x 0.630" W (22.00mm x 16.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10H-17058 SSR10H-17058 Hersteller : KEMET KEM_LF0034_SS35V-H Description: CMC 5.8MH 1.7A 2LN TH
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.531" (13.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1.7A
DC Resistance (DCR) (Max): 180mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 5.8 mH @ 10 kHz
Size / Dimension: 0.866" L x 0.630" W (22.00mm x 16.00mm)
auf Bestellung 525 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
SSR10H-17058 SSR10H-17058 Hersteller : NEC/Tokin 512057329564840aclinefilter_e.pdf Common Mode Chokes Dual 5800uH 10kHz 1.7A 0.18Ohm DCR Thru-Hole