Produkte > KEMET > SSR10H-22034
SSR10H-22034
SSR10H-22034 KEMET
KEM_LF0042_SSR10V_H.pdf
Hersteller: KEMET
Common Mode Chokes / Filters 250VAC 3.4mH 2.2A 11.5mm DCR=110mOhms
auf Bestellung 32 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10H-22034 KEMET
Description: CMC 3.4MH 2.2A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.531" (13.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 2.2A, DC Resistance (DCR) (Max): 110mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 3.4 mH @ 10 kHz, Size / Dimension: 0.866" L x 0.630" W (22.00mm x 16.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10H-22034 SSR10H-22034 Hersteller : KEMET SSR10H-22034 Description: CMC 3.4MH 2.2A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.531" (13.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 2.2A
DC Resistance (DCR) (Max): 110mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 3.4 mH @ 10 kHz
Size / Dimension: 0.866" L x 0.630" W (22.00mm x 16.00mm)
auf Bestellung 40 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
SSR10H-22034 SSR10H-22034 Hersteller : NEC/Tokin 512057329564840aclinefilter_e.pdf Common Mode Chokes Dual 3400uH 10kHz 2.2A 0.11Ohm DCR Thru-Hole