Produkte > NEC/TOKIN > SSR10H-30016
SSR10H-30016
SSR10H-30016 NEC/Tokin
512057329564840aclinefilter_e.pdf
Hersteller: NEC/Tokin
Common Mode Chokes Dual 1600uH 10kHz 3A 0.06Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 290 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 71
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10H-30016 NEC/Tokin
Description: CMC 1.6MH 3A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.531" (13.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 60mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 1.6 mH @ 10 kHz, Size / Dimension: 0.866" L x 0.630" W (22.00mm x 16.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10H-30016 SSR10H-30016 Hersteller : Kemet kem_lf0042_ssr10v-h.pdf Common Mode Chokes Dual 1600uH 10kHz 3A 0.06Ohm DCR Thru-Hole Tray
auf Bestellung 155 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 63
SSR10H-30016 SSR10H-30016 Hersteller : KEMET KEM_LF0042_SSR10V_H.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 1.6mH 3A 11.5mm DCR=60mOhms
auf Bestellung 86 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
SSR10H-30016 SSR10H-30016 Hersteller : KEMET KEM_LF0034_SS35V-H Description: CMC 1.6MH 3A 2LN TH
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.531" (13.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 60mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 1.6 mH @ 10 kHz
Size / Dimension: 0.866" L x 0.630" W (22.00mm x 16.00mm)