Produkte > NEC/TOKIN > SSR10HS-05495
SSR10HS-05495
SSR10HS-05495 NEC/Tokin
512057329564840aclinefilter_e.pdf
Hersteller: NEC/Tokin
Common Mode Chokes Dual 49500uH 10kHz 0.5A 1.6Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 298 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 71
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10HS-05495 NEC/Tokin
Description: CMC 49.5MH 500MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.531" (13.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.6Ohm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 49.5 mH @ 10 kHz, Size / Dimension: 0.866" L x 0.630" W (22.00mm x 16.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10HS-05495 SSR10HS-05495 Hersteller : Kemet kem_lf0043_ssr10vs-hs.pdf Common Mode Chokes Dual 49500uH 10kHz 0.5A 1.6Ohm DCR Thru-Hole Tray
auf Bestellung 180 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 63
SSR10HS-05495 SSR10HS-05495 Hersteller : KEMET KEM_LF0043_SSR10VS_HS.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 49.5mH 0.5A 11.5mm DCR=1.6Ohms
auf Bestellung 170 Stücke:
SSR10HS-05495 SSR10HS-05495 Hersteller : KEMET SSR10HS-05495 Description: CMC 49.5MH 500MA 2LN TH
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.531" (13.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.6Ohm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 49.5 mH @ 10 kHz
Size / Dimension: 0.866" L x 0.630" W (22.00mm x 16.00mm)