Produkte > TOKIN > SSR10HS-13075
SSR10HS-13075
SSR10HS-13075 TOKIN
512057329564840aclinefilter_e.pdf
Hersteller: TOKIN
Common Mode Chokes Dual 7500uH 10kHz 1.3A 0.24Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 295 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 131
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10HS-13075 TOKIN
Description: CMC 7.5MH 1.3A 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.531" (13.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1.3A, DC Resistance (DCR) (Max): 240mOhm, Inductance @ Frequency: 7.5 mH @ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10HS-13075 SSR10HS-13075 Hersteller : NEC/Tokin 512057329564840aclinefilter_e.pdf Common Mode Chokes Dual 7500uH 10kHz 1.3A 0.24Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 295 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 129
auf Bestellung 300 Stücke:
Mindestbestellmenge: 71
SSR10HS-13075 SSR10HS-13075 Hersteller : KEMET KEM_LF0043_SSR10VS_HS.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 7.5mH 1.3A 11.5mm DCR=240mOhms
auf Bestellung 271 Stücke:
SSR10HS-13075 SSR10HS-13075 Hersteller : Kemet kem_lf0043_ssr10vs-hs.pdf Common Mode Chokes Dual 7500uH 10kHz 1.3A 0.24Ohm DCR Thru-Hole Tray
auf Bestellung 60 Stücke:
SSR10HS-13075 SSR10HS-13075 Hersteller : KEMET SSR10HS-13075 Description: CMC 7.5MH 1.3A 2LN TH
Packaging: Tray
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.531" (13.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1.3A
DC Resistance (DCR) (Max): 240mOhm
Inductance @ Frequency: 7.5 mH @ 10 kHz