Produkte > NEC/TOKIN > SSR10HS-30013
SSR10HS-30013
SSR10HS-30013 NEC/Tokin
512057329564840aclinefilter_e.pdf
Hersteller: NEC/Tokin
Common Mode Chokes Dual 1300uH 10kHz 3A 0.06Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 177 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 102
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10HS-30013 NEC/Tokin
Description: CMC 1.3MH 3A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.531" (13.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 60mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 1.3 mH @ 10 kHz, Size / Dimension: 0.866" L x 0.630" W (22.00mm x 16.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Inductor: wire; THT; 1.3mH; 3A; R: 60mΩ; 250VAC; -25÷120°C
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 1.3mH
Operating current: 3A
Resistance: 60mΩ
Operating temperature: -25...120°C
Operating voltage: 250V AC
auf Bestellung 133 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 41
SSR10HS-30013 SSR10HS-30013 Hersteller : Kemet kem_lf0043_ssr10vs-hs.pdf Common Mode Chokes Dual 1300uH 10kHz 3A 0.06Ohm DCR Thru-Hole Tray
auf Bestellung 164 Stücke:
Mindestbestellmenge: 64
auf Bestellung 100 Stücke:
Mindestbestellmenge: 63
auf Bestellung 133 Stücke:
Mindestbestellmenge: 60
SSR10HS-30013 SSR10HS-30013 Hersteller : KEMET KEM_LF0043_SSR10VS_HS.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 1.3mH 3A 11.5mm DCR=60mOhms
auf Bestellung 192 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
SSR10HS-30013 SSR10HS-30013 Hersteller : KEMET KEM_LF0042_SSR10V-H Description: CMC 1.3MH 3A 2LN TH
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.531" (13.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 60mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 1.3 mH @ 10 kHz
Size / Dimension: 0.866" L x 0.630" W (22.00mm x 16.00mm)
auf Bestellung 270 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7