Produkte > NEC/TOKIN > SSR10V-06475
SSR10V-06475
SSR10V-06475 NEC/Tokin
512057329564840aclinefilter_e.pdf
Hersteller: NEC/Tokin
Common Mode Chokes Dual 47500uH 10kHz 0.6A 1.3Ohm DCR Thru-Hole Automotive
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 71
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10V-06475 NEC/Tokin
Description: CMC 47.5MH 600MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.827" (21.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 600mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.3Ohm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 47.5 mH @ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10V-06475 SSR10V-06475 Hersteller : Kemet kem_lf0042_ssr10v-h.pdf Common Mode Chokes Dual 47500uH 10kHz 0.6A 1.3Ohm DCR Thru-Hole Tray
auf Bestellung 255 Stücke:
Mindestbestellmenge: 63
SSR10V-06475 SSR10V-06475 Hersteller : KEMET KEM_LF0042_SSR10V_H.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 47.5mH 0.6A 11.5mm DCR=1.3Ohms
auf Bestellung 693 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
SSR10V-06475 SSR10V-06475 Hersteller : KEMET KEM_LF0042_SSR10V-H Description: CMC 47.5MH 600MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.827" (21.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 600mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.3Ohm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 47.5 mH @ 10 kHz
auf Bestellung 590 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
SSR10V-06475 SSR10V-06475 Hersteller : KEMET / PARTNER STOCK 4155765.pdf Description: KEMET / PARTNER STOCK - SSR10V-06475 - Gleichtaktfilter, 47.5mH, 600mA, Baureihe SSR10V, Durchsteckmontage
rohsCompliant: YES
Induktivität: 47.5mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 600mA