Produkte > TOKIN > SSR10V-07330
SSR10V-07330
SSR10V-07330 TOKIN
512057329564840aclinefilter_e.pdf
Hersteller: TOKIN
Common Mode Chokes Dual 33000uH 10kHz 0.7A 0.9Ohm DCR Thru-Hole Automotive
auf Bestellung 590 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 119
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10V-07330 TOKIN
Description: CMC 33MH 700MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.827" (21.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 700mA, DC Resistance (DCR) (Max): 900mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 33 mH @ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10V-07330 SSR10V-07330 Hersteller : NEC/Tokin 512057329564840aclinefilter_e.pdf Common Mode Chokes Dual 33000uH 10kHz 0.7A 0.9Ohm DCR Thru-Hole Automotive
auf Bestellung 590 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 103
SSR10V-07330 SSR10V-07330 Hersteller : Kemet kem_lf0042_ssr10v-h.pdf Common Mode Chokes Dual 33000uH 10kHz 0.7A 0.9Ohm DCR Thru-Hole Tray
auf Bestellung 370 Stücke:
Mindestbestellmenge: 63
auf Bestellung 200 Stücke:
Mindestbestellmenge: 60
SSR10V-07330 SSR10V-07330 Hersteller : KEMET KEM_LF0042_SSR10V_H.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 33mH 0.7A 11.5mm DCR=900mOhms
auf Bestellung 435 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
SSR10V-07330 SSR10V-07330 Hersteller : KEMET SSR10V-07330 Description: CMC 33MH 700MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.827" (21.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 700mA
DC Resistance (DCR) (Max): 900mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 33 mH @ 10 kHz
auf Bestellung 76 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
SSR10V-07330 SSR10V-07330 Hersteller : KEMET / PARTNER STOCK 4155766.pdf Description: KEMET / PARTNER STOCK - SSR10V-07330 - Gleichtaktfilter, 33mH, 700mA, Baureihe SSR10V, Durchsteckmontage
rohsCompliant: YES
Induktivität: 33mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 700mA
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: SSR10V Series
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
auf Bestellung 333 Stücke:
Description: Inductor: wire; THT; 33mH; 700mA; R: 900mΩ; 250VAC; -25÷120°C
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 33mH
Operating current: 0.7A
Resistance: 0.9Ω
Operating voltage: 250V AC
Operating temperature: -25...120°C