Produkte > KEMET > SSR10V-08220
SSR10V-08220
SSR10V-08220 KEMET
SSR10V-08220.pdf KEM_LF0042_SSR10V-H.pdf
Hersteller: KEMET
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 22mH; 800mA; R: 650mΩ; 250VAC; -25÷120°C
Operating current: 0.8A
Operating voltage: 250V AC
Mounting: THT
Type of inductor: wire
Operating temperature: -25...120°C
Inductance: 22mH
Resistance: 0.65Ω
auf Bestellung 549 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 51
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10V-08220 KEMET
Description: CMC 22MH 800MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.827" (21.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 650mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 22 mH @ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10V-08220 SSR10V-08220 Hersteller : NEC/Tokin 512057329564840aclinefilter_e.pdf Common Mode Chokes Dual 22000uH 10kHz 0.8A 0.65Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 71
SSR10V-08220 SSR10V-08220 Hersteller : TOKIN 512057329564840aclinefilter_e.pdf Common Mode Chokes Dual 22000uH 10kHz 0.8A 0.65Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 320 Stücke:
Mindestbestellmenge: 69
SSR10V-08220 SSR10V-08220 Hersteller : KEMET SSR10V-08220 Description: CMC 22MH 800MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.827" (21.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 650mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 22 mH @ 10 kHz
auf Bestellung 300 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
SSR10V-08220 SSR10V-08220 Hersteller : KEMET KEM_LF0042_SSR10V_H.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 22mH 0.8A 11.5mm DCR=650mOhms