Produkte > NEC/TOKIN > SSR10V-10170
SSR10V-10170
SSR10V-10170 NEC/Tokin
512057329564840aclinefilter_e.pdf
Hersteller: NEC/Tokin
Common Mode Chokes Dual 17000uH 10kHz 1A 0.48Ohm DCR Thru-Hole Automotive
auf Bestellung 597 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 71
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10V-10170 NEC/Tokin
Description: CMC 17MH 1A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.827" (21.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 480mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 17 mH @ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10V-10170 SSR10V-10170 Hersteller : Kemet kem_lf0042_ssr10v-h.pdf Common Mode Chokes Dual 17000uH 10kHz 1A 0.48Ohm DCR Thru-Hole Tray
auf Bestellung 200 Stücke:
Mindestbestellmenge: 63
SSR10V-10170 SSR10V-10170 Hersteller : KEMET KEM_LF0042_SSR10V_H.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 17mH 1A 11.5mm DCR=480mOhms
auf Bestellung 131 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
SSR10V-10170 SSR10V-10170 Hersteller : KEMET KEM_LF0034_SS35V-H Description: CMC 17MH 1A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.827" (21.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 480mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 17 mH @ 10 kHz
auf Bestellung 548 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
euEccn: NLR
isCanonical: Y
DC-Widerstand, max.: 0.48ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Betriebstemperatur, max.: 120°C