Produkte > TOKIN > SSR10V-11140
SSR10V-11140
SSR10V-11140 TOKIN
512057329564840aclinefilter_e.pdf
Hersteller: TOKIN
Common Mode Chokes Dual 14000uH 10kHz 1.1A 0.37Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 899 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 83
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10V-11140 TOKIN
Description: CMC 14MH 1.1A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.827" (21.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1.1A, DC Resistance (DCR) (Max): 370mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 14 mH @ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10V-11140 SSR10V-11140 Hersteller : TOKIN 512057329564840aclinefilter_e.pdf Common Mode Chokes Dual 14000uH 10kHz 1.1A 0.37Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 65
SSR10V-11140 SSR10V-11140 Hersteller : KEMET KEM_LF0042_SSR10V_H.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 14mH 1.1A 11.5mm DCR=370mOhms
auf Bestellung 51 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
SSR10V-11140 SSR10V-11140 Hersteller : KEMET SSR10V-11140 Description: CMC 14MH 1.1A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.827" (21.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1.1A
DC Resistance (DCR) (Max): 370mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 14 mH @ 10 kHz
auf Bestellung 296 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
Description: Inductor: wire; THT; 14mH; 1.1A; R: 370mΩ; 250VAC; -25÷120°C
Mounting: THT
Type of inductor: wire
Operating temperature: -25...120°C
Inductance: 14mH
Resistance: 0.37Ω
Operating current: 1.1A
Operating voltage: 250V AC