Produkte > TOKIN > SSR10V-13097
SSR10V-13097
SSR10V-13097 TOKIN
512057329564840aclinefilter_e.pdf
Hersteller: TOKIN
Common Mode Chokes Dual 9700uH 10kHz 1.3A 0.27Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 81
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10V-13097 TOKIN
Description: CMC 9.7MH 1.3A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.827" (21.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1.3A, DC Resistance (DCR) (Max): 270mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 9.7 mH @ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10V-13097 SSR10V-13097 Hersteller : KEMET SSR10V-13097 Description: CMC 9.7MH 1.3A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.827" (21.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1.3A
DC Resistance (DCR) (Max): 270mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 9.7 mH @ 10 kHz
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
SSR10V-13097 SSR10V-13097 Hersteller : KEMET KEM_LF0042_SSR10V_H.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 9.7mH 1.3A 11.5mm DCR=270mOhms