Produkte > NEC/TOKIN > SSR10V-17058
SSR10V-17058
SSR10V-17058 NEC/Tokin
512057329564840aclinefilter_e.pdf
Hersteller: NEC/Tokin
Common Mode Chokes Dual 5800uH 10kHz 1.7A 0.18Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 181 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 71
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10V-17058 NEC/Tokin
Description: CMC 5.8MH 1.7A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.827" (21.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1.7A, DC Resistance (DCR) (Max): 180mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 5.8 mH @ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10V-17058 SSR10V-17058 Hersteller : KEMET KEM_LF0042_SSR10V_H.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 5.8mH 1.7A 11.5mm DCR=180mOhms
auf Bestellung 598 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
SSR10V-17058 SSR10V-17058 Hersteller : KEMET SSR10V-17058 Description: CMC 5.8MH 1.7A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.827" (21.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1.7A
DC Resistance (DCR) (Max): 180mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 5.8 mH @ 10 kHz