Produkte > TOKIN > SSR10VS-05495
SSR10VS-05495
SSR10VS-05495 TOKIN
512057329564840aclinefilter_e.pdf
Hersteller: TOKIN
Common Mode Chokes, AC Line Filter
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 80
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10VS-05495 TOKIN
Description: CMC 49.5MH 500MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.827" (21.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.6Ohm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 49.5 mH @ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10VS-05495 SSR10VS-05495 Hersteller : KEMET SSR10VS-05495 Description: CMC 49.5MH 500MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.827" (21.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.6Ohm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 49.5 mH @ 10 kHz
auf Bestellung 596 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
SSR10VS-05495 SSR10VS-05495 Hersteller : KEMET KEM_LF0043_SSR10VS_HS.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 49.5mH 0.5A 11.5mm DCR=1.6Ohms
auf Bestellung 600 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
SSR10VS-05495 SSR10VS-05495 Hersteller : KEMET SSR10VS-05495.pdf Description: KEMET - SSR10VS-05495 - Gleichtaktdrossel, stromkompensierte Drossel, 49.5mH, 500mA, 250V AC , 1.6 Ohm, THT, Reihe SSR