Produkte > KEMET > SSR10VS-06385
SSR10VS-06385
SSR10VS-06385 Kemet
kem_lf0043_ssr10vs-hs.pdf
Hersteller: Kemet
Common Mode Chokes Dual 38500uH 10kHz 0.6A 1.2Ohm DCR Thru-Hole Tray
auf Bestellung 296 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 63
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10VS-06385 Kemet
Description: CMC 38.5MH 600MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.827" (21.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 600mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.2Ohm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 38.5 mH @ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10VS-06385 SSR10VS-06385 Hersteller : NEC/Tokin 512057329564840aclinefilter_e.pdf Common Mode Chokes Dual 38500uH 10kHz 0.6A 1.2Ohm DCR Thru-Hole Automotive
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 60
SSR10VS-06385 SSR10VS-06385 Hersteller : TOKIN 512057329564840aclinefilter_e.pdf Common Mode Chokes Dual 38500uH 10kHz 0.6A 1.2Ohm DCR Thru-Hole Automotive
auf Bestellung 590 Stücke:
Mindestbestellmenge: 58
SSR10VS-06385 SSR10VS-06385 Hersteller : KEMET SSR10VS-06385 Description: CMC 38.5MH 600MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.827" (21.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 600mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.2Ohm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 38.5 mH @ 10 kHz
auf Bestellung 771 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
SSR10VS-06385 SSR10VS-06385 Hersteller : KEMET KEM_LF0043_SSR10VS_HS.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 38.5mH 0.6A 11.5mm DCR=1.2Ohms