Produkte > TOKIN > SSR10VS-07265
SSR10VS-07265
SSR10VS-07265 TOKIN
512057329564840aclinefilter_e.pdf
Hersteller: TOKIN
Common Mode Chokes Dual 26500uH 10kHz 0.7A 0.85Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 580 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 90
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10VS-07265 TOKIN
Description: CMC 26.5MH 700MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.827" (21.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 700mA, DC Resistance (DCR) (Max): 850mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 26.5 mH @ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10VS-07265 SSR10VS-07265 Hersteller : NEC/Tokin 512057329564840aclinefilter_e.pdf Common Mode Chokes Dual 26500uH 10kHz 0.7A 0.85Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 5073 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 71
auf Bestellung 520 Stücke:
Mindestbestellmenge: 70
SSR10VS-07265 SSR10VS-07265 Hersteller : KEMET SSR10VS-07265 Description: CMC 26.5MH 700MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.827" (21.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 700mA
DC Resistance (DCR) (Max): 850mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 26.5 mH @ 10 kHz
auf Bestellung 292 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
SSR10VS-07265 SSR10VS-07265 Hersteller : KEMET KEM_LF0043_SSR10VS_HS.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 26.5mH 0.7A 11.5mm DCR=850mOhms