Produkte > KEMET > SSR10VS-08180
SSR10VS-08180
SSR10VS-08180 Kemet
kem_lf0043_ssr10vs-hs.pdf
Hersteller: Kemet
Common Mode Chokes Dual 18000uH 10kHz 0.8A 0.6Ohm DCR Thru-Hole Tray
auf Bestellung 2400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 110
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10VS-08180 Kemet
Description: CMC 18MH 800MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.827" (21.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 18 mH @ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10VS-08180 SSR10VS-08180 Hersteller : TOKIN 512057329564840aclinefilter_e.pdf Common Mode Chokes Dual 18000uH 10kHz 0.8A 0.6Ohm DCR Thru-Hole Automotive
auf Bestellung 1102 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 104
SSR10VS-08180 SSR10VS-08180 Hersteller : NEC/Tokin 512057329564840aclinefilter_e.pdf Common Mode Chokes Dual 18000uH 10kHz 0.8A 0.6Ohm DCR Thru-Hole Automotive
Mindestbestellmenge: 82
auf Bestellung 600 Stücke:
Mindestbestellmenge: 80
SSR10VS-08180 SSR10VS-08180 Hersteller : KEMET SSR10VS-08180 Description: CMC 18MH 800MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.827" (21.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 18 mH @ 10 kHz
auf Bestellung 300 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
SSR10VS-08180 SSR10VS-08180 Hersteller : KEMET / PARTNER STOCK 4155767.pdf Description: KEMET / PARTNER STOCK - SSR10VS-08180 - Gleichtaktfilter, 18mH, 800mA, Baureihe SSR10VS, Durchsteckmontage
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivität: 18mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 800mA
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: SSR10VS Series
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
SSR10VS-08180 SSR10VS-08180 Hersteller : KEMET KEM_LF0043_SSR10VS_HS.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 18mH 0.8A 11.5mm DCR=600mOhms