Produkte > NEC/TOKIN > SSR10VS-13075
SSR10VS-13075
SSR10VS-13075 NEC/Tokin
512057329564840aclinefilter_e.pdf
Hersteller: NEC/Tokin
Common Mode Chokes Dual 7500uH 10kHz 1.3A 0.24Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 255 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10VS-13075 NEC/Tokin
Description: CMC 7.5MH 1.3A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.827" (21.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1.3A, DC Resistance (DCR) (Max): 240mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 7.5 mH @ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10VS-13075 SSR10VS-13075 Hersteller : KEMET KEM_LF0043_SSR10VS_HS.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 7.5mH 1.3A 11.5mm DCR=240mOhms
auf Bestellung 170 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
SSR10VS-13075 SSR10VS-13075 Hersteller : KEMET SSR10VS-13075 Description: CMC 7.5MH 1.3A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.827" (21.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1.3A
DC Resistance (DCR) (Max): 240mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 7.5 mH @ 10 kHz