Produkte > NEC/TOKIN > SSR10VS-22026
SSR10VS-22026
SSR10VS-22026 NEC/Tokin
512057329564840aclinefilter_e.pdf
Hersteller: NEC/Tokin
Common Mode Chokes Dual 2600uH 10kHz 2.2A 0.1Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 95 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSR10VS-22026 NEC/Tokin
Description: CMC 2.6MH 2.2A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.827" (21.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 2.2A, DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 2.6 mH @ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSR10VS-22026 SSR10VS-22026 Hersteller : NEC/Tokin 512057329564840aclinefilter_e.pdf Common Mode Chokes Dual 2600uH 10kHz 2.2A 0.1Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 600 Stücke:
Mindestbestellmenge: 71
SSR10VS-22026 SSR10VS-22026 Hersteller : KEMET SSR10VS-22026 Description: CMC 2.6MH 2.2A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.925" L x 0.512" W (23.50mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.827" (21.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 2.2A
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 2.6 mH @ 10 kHz
auf Bestellung 270 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
SSR10VS-22026 SSR10VS-22026 Hersteller : KEMET KEM_LF0043_SSR10VS_HS.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 2.6mH 2.2A 11.5mm DCR=100mOhms