Produkte > ALPS ALPINE > SSSS820301
SSSS820301
SSSS820301 Alps Alpine
ssss8.en.pdf
Hersteller: Alps Alpine
Description: SWITCH SLIDE SP3T 0.3A 5V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current Rating (Amps): 300mA (DC)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SP3T
Switch Function: On-On-On
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: SMD (SMT) Tab
Actuator Length: 1.50mm
Actuator Type: Standard
Contact Timing: Not Specified
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 5 V
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSSS820301 Alps Alpine
Description: SWITCH SLIDE SP3T 0.3A 5V, Packaging: Tape & Reel (TR), Current Rating (Amps): 300mA (DC), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SP3T, Switch Function: On-On-On, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: SMD (SMT) Tab, Actuator Length: 1.50mm, Actuator Type: Standard, Contact Timing: Not Specified, Part Status: Active, Voltage Rating - DC: 5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSSS820301 SSSS820301 Hersteller : Alps Alpine ssss8.en.pdf Description: SWITCH SLIDE SP3T 0.3A 5V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SP3T
Switch Function: On-On-On
Actuator Length: 1.50mm
Actuator Type: Standard
Contact Timing: Not Specified
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 5 V
auf Bestellung 3370 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
SSSS820301 Hersteller : Alps Alpine ssss8.en.pdf Switch Slide DP3T Top Slide 0.3A 5VDC 10000Cycles Gull Wing SMD T/R
Mindestbestellmenge: 155