Produkte > LUMINUS DEVICES > SST-12-W27H-A120-D3272
SST-12-W27H-A120-D3272
SST-12-W27H-A120-D3272 Luminus Devices
Luminus_SST_12_WxH_Datasheet-3193643.pdf
Hersteller: Luminus Devices
High Power LEDs - White
auf Bestellung 785 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SST-12-W27H-A120-D3272 Luminus Devices
Description: 3535 PKG, MAX 1.5A (3V), 2700K,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1414 (3535 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.7V, Current - Test: 350mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 1.5A, Supplier Device Package: 1414, Lumens/Watt @ Current - Test: 103 lm/W, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), CCT (K): 2700K, CRI (Color Rendering Index): 95, Flux @ 85°C, Current - Test: 97lm (93lm ~ 100lm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SST-12-W27H-A120-D3272 Hersteller : Luminus Devices Inc. Luminus_SST-12-WxH_Datasheet.pdf Description: 3535 PKG, MAX 1.5A (3V), 2700K,
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1414 (3535 Metric)
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.7V
Current - Test: 350mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 1.5A
Supplier Device Package: 1414
Lumens/Watt @ Current - Test: 103 lm/W
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
CCT (K): 2700K
CRI (Color Rendering Index): 95
Flux @ 85°C, Current - Test: 97lm (93lm ~ 100lm)
auf Bestellung 978 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Color: White, Warm
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 350mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 1.5A
Supplier Device Package: 1414
CCT (K): 2700K