Produkte > MICROCHIP > SST25VF032B-66-4I-S2AF
SST25VF032B-66-4I-S2AF Microchip
20005071B.pdf
Hersteller: Microchip
SOIC 8/I°/32 Mbit SPI Serial Flash SST25VF032B
Anzahl je Verpackung: 90 Stücke
Produktbewertung abgeben
Technische Details SST25VF032B-66-4I-S2AF Microchip
Description: IC FLASH 32MBIT SPI 66MHZ 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 32Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 66 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 10µs, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 4M x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote SST25VF032B-66-4I-S2AF
Produkt ist nicht verfügbar
SST25VF032B-66-4I-S2AF SST25VF032B-66-4I-S2AF Hersteller : Microchip Technology 20005071B.pdf Description: IC FLASH 32MBIT SPI 66MHZ 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 32Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 66 MHz
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 4M x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
SST25VF032B-66-4I-S2AF SST25VF032B-66-4I-S2AF Hersteller : Microchip Technology 20005071B-709016.pdf NOR Flash 32M (4Mx8) 66MHz 2.7-3.6V Industrial