Produkte > MICROCHIP > SST25VF032B-80-4I-S2AF-T
SST25VF032B-80-4I-S2AF-T Microchip
20005071B.pdf
Hersteller: Microchip
SOIJ 8/I°/2.7V TO 3.6V 32MBIT SPI SERIAL FLASH 32MB25NSO3V
Anzahl je Verpackung: 2100 Stücke
Produktbewertung abgeben
Technische Details SST25VF032B-80-4I-S2AF-T Microchip
Description: IC FLASH 32MBIT SPI 80MHZ 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 32Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 80 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 10µs, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 4M x 8, DigiKey Programmable: Verified.
Weitere Produktangebote SST25VF032B-80-4I-S2AF-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SST25VF032B-80-4I-S2AF-T Hersteller : Microchip/SST 20005071B.pdf FLASH 32MBIT 80MHZ 8SOIC Група товару: Мікросхеми пам'яті Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
SST25VF032B-80-4I-S2AF-T SST25VF032B-80-4I-S2AF-T Hersteller : Microchip Technology 20005071B.pdf Description: IC FLASH 32MBIT SPI 80MHZ 8SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 32Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 80 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 8-SOIC
Part Status: Obsolete
Write Cycle Time - Word, Page: 10µs
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 4M x 8
DigiKey Programmable: Verified
SST25VF032B-80-4I-S2AF-T SST25VF032B-80-4I-S2AF-T Hersteller : Microchip Technology S71327-81405.pdf NOR Flash 2.7V to 3.6V 32Mbit SPI Serial Flash