Produkte > KYOCERA AVX > ST125C276MAJ05
ST125C276MAJ05
ST125C276MAJ05 KYOCERA AVX
turbocap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 27UF 50V X7R SMD
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL (Stacked)
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Stacked SMD, 10 J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.575" L x 0.250" W (14.61mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.140" (3.56mm)
Part Status: Active
Capacitance: 27 µF
auf Bestellung 35 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ST125C276MAJ05 KYOCERA AVX
Description: CAP CER 27UF 50V X7R SMD, Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL (Stacked), Packaging: Tray, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Stacked SMD, 10 J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.575" L x 0.250" W (14.61mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.140" (3.56mm), Part Status: Active, Capacitance: 27 µF.
Weitere Produktangebote ST125C276MAJ05
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ST125C276MAJ05 ST125C276MAJ05 Hersteller : KYOCERA AVX Components turbocap.pdf Cap Ceramic 27uF 50V X7R 20% 5 Stacked 125°C
Produkt ist nicht verfügbar
ST125C276MAJ05 ST125C276MAJ05 Hersteller : AVX turbocap-776120.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 27uF X7R 20% Tol HIGH CV