Produkte > KYOCERA AVX > ST125C506MAJ10
ST125C506MAJ10
ST125C506MAJ10 KYOCERA AVX
turbocap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 50uF X7R 20% Tol HIGH CV
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ST125C506MAJ10 KYOCERA AVX
Description: CAP CER 50UF 50V X7R SMD, Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL (Stacked), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Stacked SMD, 20 J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 1.050" L x 0.250" W (26.67mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.140" (3.56mm), Part Status: Active, Capacitance: 50 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ST125C506MAJ10 ST125C506MAJ10 Hersteller : KYOCERA AVX turbocap.pdf Description: CAP CER 50UF 50V X7R SMD
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL (Stacked)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Stacked SMD, 20 J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 1.050" L x 0.250" W (26.67mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.140" (3.56mm)
Part Status: Active
Capacitance: 50 µF
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ST125C506MAJ10 ST125C506MAJ10 Hersteller : KYOCERA AVX Components turbocap.pdf Cap Ceramic 50uF 50V X7R 20% 10 Stacked 125°C Ultra Low ESR