Produkte > KYOCERA ELECTRONIC COMPONENTS > ST2012SB32768C0HPWB4
ST2012SB32768C0HPWB4
ST2012SB32768C0HPWB4 Kyocera Electronic Components
st2012sb_e-1316888.pdf
Hersteller: Kyocera Electronic Components
Crystals SMD 32.768kHz Tuning Forks 7.0pF
auf Bestellung 17026 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ST2012SB32768C0HPWB4 Kyocera Electronic Components
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 7pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±200ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Weitere Produktangebote ST2012SB32768C0HPWB4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ST2012SB32768C0HPWB4 ST2012SB32768C0HPWB4 Hersteller : KYOCERA AVX ST2012SB_Series_DS.pdf Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±200ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 kOhms
Frequency: 32.768 kHz