Produkte > KYOCERA AVX > ST201C226MAJ05
ST201C226MAJ05
ST201C226MAJ05 KYOCERA AVX
turbocap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 22UF 100V X7R SMD
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL (Stacked)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Stacked SMD, 10 J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.525" L x 0.300" W (13.34mm x 7.62mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.220" (5.59mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
auf Bestellung 240 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ST201C226MAJ05 KYOCERA AVX
Description: CAP CER 22UF 100V X7R SMD, Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL (Stacked), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Stacked SMD, 10 J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.525" L x 0.300" W (13.34mm x 7.62mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.220" (5.59mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ST201C226MAJ05 ST201C226MAJ05 Hersteller : Kyocera AVX turbocap.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 22uF X7R 20% To l HIGH CV
auf Bestellung 79 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ST201C226MAJ05 ST201C226MAJ05 Hersteller : KYOCERA AVX Components turbocap.pdf Cap Ceramic 22uF 100V X7R 20% 5 Stacked 125°C