Produkte > KYOCERA AVX > ST203C227MAJ10
ST203C227MAJ10
ST203C227MAJ10 KYOCERA AVX
turbocap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 220UF 25V X7R SMD
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL (Stacked)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Stacked SMD, 20 J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 1.025" L x 0.300" W (26.04mm x 7.62mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.220" (5.59mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ST203C227MAJ10 KYOCERA AVX
Description: CAP CER 220UF 25V X7R SMD, Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL (Stacked), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Stacked SMD, 20 J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 1.025" L x 0.300" W (26.04mm x 7.62mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.220" (5.59mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ST203C227MAJ10 ST203C227MAJ10 Hersteller : Kyocera AVX turbocap.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 25V 220uF X7R 20% To l HIGH CV
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ST203C227MAJ10 ST203C227MAJ10 Hersteller : KYOCERA AVX Components turbocap.pdf Cap Ceramic 220uF 25V X7R 20% 10 Stacked 125°C Ultra Low ESR
Produkt ist nicht verfügbar