Produkte > KYOCERA AVX > ST205C107MAJ10
ST205C107MAJ10
ST205C107MAJ10 Kyocera AVX
turbocap.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 100Uf X7R 20% To l HIGH CV
auf Bestellung 62 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ST205C107MAJ10 Kyocera AVX
Description: CAP CER 100UF 50V X7R SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL (Stacked), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Stacked SMD, 20 J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 1.025" L x 0.300" W (26.04mm x 7.62mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.220" (5.59mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ST205C107MAJ10 ST205C107MAJ10 Hersteller : KYOCERA AVX turbocap.pdf Description: CAP CER 100UF 50V X7R SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL (Stacked)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Stacked SMD, 20 J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 1.025" L x 0.300" W (26.04mm x 7.62mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.220" (5.59mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
auf Bestellung 109 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ST205C107MAJ10 ST205C107MAJ10 Hersteller : KYOCERA AVX Components turbocap.pdf Cap Ceramic 100uF 50V X7R 20% 10 Stacked 125°C