Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > ST205C107MAN10
ST205C107MAN10
ST205C107MAN10 KYOCERA AVX Components
turbocap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 100uF 50V X7R 20% 10 Stacked 2.54mm 125°C
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ST205C107MAN10 KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 100UF 50V X7R DIP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Stacked), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Stacked DIP, 20 Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 1.025" L x 0.300" W (26.04mm x 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling, Lead Spacing: 0.220" (5.59mm), Height - Seated (Max): 0.220" (5.59mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ST205C107MAN10 ST205C107MAN10 Hersteller : KYOCERA AVX Components turbocap.pdf Cap Ceramic 100uF 50V X7R 20% 10 Stacked 2.54mm 125°C
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
ST205C107MAN10 ST205C107MAN10 Hersteller : KYOCERA AVX turbocap.pdf Description: CAP CER 100UF 50V X7R DIP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Stacked)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Stacked DIP, 20 Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 1.025" L x 0.300" W (26.04mm x 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Lead Spacing: 0.220" (5.59mm)
Height - Seated (Max): 0.220" (5.59mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
auf Bestellung 37 Stücke:
ST205C107MAN10 ST205C107MAN10 Hersteller : Kyocera AVX turbocap.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 100Uf X7R 20% To l HIGH CV
auf Bestellung 26 Stücke: