Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > ST3215SB32768E0HPWB1
ST3215SB32768E0HPWB1
ST3215SB32768E0HPWB1 KYOCERA AVX Components
st3215sb_2019_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) ±200ppm (Stability) 9pF FUND 70000Ohm Automotive AEC-Q200 2-Pin SMD T/R
auf Bestellung 16484 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 334
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ST3215SB32768E0HPWB1 KYOCERA AVX Components
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 9pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±200ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Weitere Produktangebote ST3215SB32768E0HPWB1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ST3215SB32768E0HPWB1 Hersteller : KYOCERA AVX Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±200ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms
Frequency: 32.768 kHz