Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > ST6000-160-160-0.2
ST6000-160-160-0.2
ST6000-160-160-0.2 Shiu Li Technology Co., Ltd.
ST6000S.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM TAPE 160MMX160MM WHT
Packaging: Bag
Color: White
Shape: Square
Thickness: 0.0080" (0.203mm)
Type: Conductive Tape, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 1.8W/m-K