Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > ST6000-320-320-0.2
ST6000-320-320-0.2
ST6000-320-320-0.2 Shiu Li Technology Co., Ltd.
ST6000S.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM TAPE 320X320MM WHT
Shape: Square
Thickness: 0.0080" (0.203mm)
Type: Conductive Tape, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 1.8W/m-K
Part Status: Active
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ST6000-320-320-0.2 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM TAPE 320X320MM WHT, Packaging: Bag, Color: White, Shape: Square, Thickness: 0.0080" (0.203mm), Type: Conductive Tape, Sheet, Usage: Thermally Conductive, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 1.8W/m-K, Part Status: Active.