Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > ST6000F-160-160-0.15
ST6000F-160-160-0.15
ST6000F-160-160-0.15 Shiu Li Technology Co., Ltd.
redir?resid=D109537BC44A76A0!225&authkey=!AEX3faINmWBERs8&ithint=file%2cpdf&e=dxcMmm
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM TAPE 160MMX160MM WHT
Shape: Square
Thickness: 0.0060" (0.152mm)
Type: Conductive Tape, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 1.2W/m-K