Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > ST6000F-320-320-0.15
ST6000F-320-320-0.15
ST6000F-320-320-0.15 Shiu Li Technology Co., Ltd.
redir?resid=D109537BC44A76A0!225&authkey=!AEX3faINmWBERs8&ithint=file%2cpdf&e=dxcMmm
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM TAPE 320X320MM WHT
Shape: Square
Thickness: 0.0060" (0.152mm)
Type: Conductive Tape, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 1.2W/m-K
Backing, Carrier: Fiberglass
Part Status: Active
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ST6000F-320-320-0.15 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM TAPE 320X320MM WHT, Packaging: Bag, Color: White, Shape: Square, Thickness: 0.0060" (0.152mm), Type: Conductive Tape, Sheet, Usage: Thermally Conductive, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 1.2W/m-K, Backing, Carrier: Fiberglass, Part Status: Active.