Produkte > CORNELL DUBILIER > ST800V360J032
ST800V360J032
ST800V360J032 Cornell Dubilier
st.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 80uF 360V -10% to 20% (25 X 35mm) Snap-In 10mm 1.15 Ohm 55°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ST800V360J032 Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 360V POLAR, Tolerance: -10%, +20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 1.15Ohm @ 120Hz, Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm), Capacitance: 80 µF, Voltage - Rated: 360 V.
Weitere Produktangebote ST800V360J032
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ST800V360J032 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles Description: CAP ALUM 360V POLAR
Tolerance: -10%, +20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.15Ohm @ 120Hz
Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm)
Capacitance: 80 µF
Voltage - Rated: 360 V