STN101050BL25AH
STN101050BL25AH Eaton - Electronics Division
eaton-stn101050blxxah-automotive-tvs-diode-esd-suppressor-data-sheet-elx1275-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 5VWM 15VC DFN10062L
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: CAN, Ethernet, Telecom
Capacitance @ Frequency: 0.25pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 5V (Max)
Supplier Device Package: DFN1006-2L
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 15V
Power - Peak Pulse: 60W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details STN101050BL25AH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 5VWM 15VC DFN10062L, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: CAN, Ethernet, Telecom, Capacitance @ Frequency: 0.25pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 5V (Max), Supplier Device Package: DFN1006-2L, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 15V, Power - Peak Pulse: 60W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 30075 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 6V
Power - Peak Pulse: 60W