Produkte > BUSSMANN / EATON > STN202120U952
STN202120U952
STN202120U952 Bussmann / Eaton
eaton_stn202xxxuxxx_tvs_diode_array_esd_suppressor-1903442.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS ESD DFN2X2-3L 12V
auf Bestellung 2908 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details STN202120U952 Bussmann / Eaton
Description: TVS DIODE 12VWM 32VC 3DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-PowerUDFN, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 950pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 180A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: 3-DFN (2x2), Unidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 13V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32V, Power - Peak Pulse: 4500W (4.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-PowerUDFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 950pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 180A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: 3-DFN (2x2)
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 13V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32V
Power - Peak Pulse: 4500W (4.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1427 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-PowerUDFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 13V