STN202150U952
STN202150U952 Eaton - Electronics Division
eaton-stn202xxxuxxx-tvs-diode-array-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 15VWM 35VC 3DFN
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 950pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 150A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: 3-DFN (2x2)
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 16V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35V
Power - Peak Pulse: 4500W (4.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details STN202150U952 Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 15VWM 35VC 3DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-PowerUDFN, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 950pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 150A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: 3-DFN (2x2), Unidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 16V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35V, Power - Peak Pulse: 4500W (4.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 16V
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 3603 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
STN202150U952 STN202150U952 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_stn202xxxuxxx_tvs_diode_array_esd_suppressor-1903442.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS ESD DFN2X2-3L 15 V
Mindestbestellmenge: 4
STN202150U952 STN202150U952 Hersteller : Eaton Electronics eaton_stn202xxxuxxx_tvs_diode_array_esd_suppressor-1903442.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS ESD DFN2X2-3L 15V