STN202240U752
STN202240U752 Eaton - Electronics Division
eaton-stn202xxxuxxx-tvs-diode-array-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 24VWM 50VC 3DFN
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 750pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 50A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: 3-DFN (2x2)
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 26V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 50V
Power - Peak Pulse: 6000W (6kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 43 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details STN202240U752 Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 24VWM 50VC 3DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-PowerUDFN, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 750pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 50A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: 3-DFN (2x2), Unidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 26V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 50V, Power - Peak Pulse: 6000W (6kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
STN202240U752 STN202240U752 Hersteller : Eaton Electronics eaton-stn202xxxuxxx-tvs-diode-array-esd-suppressor-data-sheet.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS ESD, DFN2x2-3L, 24 V
auf Bestellung 3541 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 26V