Produkte > IR > STPS30L30CG
STPS30L30CG IR
en.CD00001329.pdf
Hersteller: IR
07+ TO-263
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details STPS30L30CG IR
Description: DIODE ARRAY SCHOTT 30V 15A D2PAK, Packaging: Tube, Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A, Supplier Device Package: D2PAK, Operating Temperature - Junction: 150°C (Max), Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 460 mV @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.5 mA @ 60 V.
Weitere Produktangebote STPS30L30CG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
STPS30L30CG STPS30L30CG Hersteller : STMicroelectronics en.CD00001329.pdf Description: DIODE ARRAY SCHOTT 30V 15A D2PAK
Packaging: Tube
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A
Supplier Device Package: D2PAK
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 460 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.5 mA @ 60 V