Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > STR10100LYD_L2_00001
STR10100LYD_L2_00001
STR10100LYD_L2_00001 Panjit International Inc.
STR10100LYD.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO252AA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 560pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TO-252AA
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 750 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 100 V
auf Bestellung 2995 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details STR10100LYD_L2_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO252AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 560pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TO-252AA, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 750 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 100 V.
Weitere Produktangebote STR10100LYD_L2_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
STR10100LYD_L2_00001 STR10100LYD_L2_00001 Hersteller : Panjit International Inc. STR10100LYD.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO252AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
STR10100LYD_L2_00001 STR10100LYD_L2_00001 Hersteller : Panjit STR10100LYD.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 100V ,Schottky,TO-252AA,10A