Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > STR15100YD_L2_00001
STR15100YD_L2_00001
STR15100YD_L2_00001 Panjit International Inc.
STR15100YD.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO252AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 800pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 15A
Supplier Device Package: TO-252AA
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 780 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 100 V
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details STR15100YD_L2_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO252AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 800pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 15A, Supplier Device Package: TO-252AA, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 780 mV @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
STR15100YD_L2_00001 STR15100YD_L2_00001 Hersteller : Panjit International Inc. STR15100YD.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO252AA
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
auf Bestellung 5986 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
STR15100YD_L2_00001 STR15100YD_L2_00001 Hersteller : Panjit STR15100YD.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 100V ,Schottky,TO-252AA,15A