Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > STR5100AFC_R1_00701
STR5100AFC_R1_00701
STR5100AFC_R1_00701 Panjit International Inc.
STR5100AFC.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 5A SMAF-C
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 5A
Supplier Device Package: SMAF-C
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 740 mV @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 100 V
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details STR5100AFC_R1_00701 Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 5A SMAF-C, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 5A, Supplier Device Package: SMAF-C, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 740 mV @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
STR5100AFC_R1_00701 STR5100AFC_R1_00701 Hersteller : Panjit STR5100AFC-2956230.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 100V Schottky 5A
auf Bestellung 4750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
STR5100AFC_R1_00701 STR5100AFC_R1_00701 Hersteller : Panjit International Inc. STR5100AFC.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 5A SMAF-C
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active