STS321120B100AH
STS321120B100AH Eaton - Electronics Division
eaton-sts321xxxb100ah-automotive-low-capacitance-tvs-diode-esd-suppressor-data-sheet-elx1278-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 12VWM 30VC SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: CAN, Ethernet, Telecom
Capacitance @ Frequency: 1pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30V
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 2986 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details STS321120B100AH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 12VWM 30VC SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: CAN, Ethernet, Telecom, Capacitance @ Frequency: 1pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30V, Power - Peak Pulse: 350W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote STS321120B100AH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: TVS; bidirectional; SOD323; Ch: 1; reel,tape; ESD
Number of channels: 1
Mounting: SMD
Case: SOD323
Kind of package: reel; tape
Application: automotive industry
Type of diode: TVS
Version: ESD
Max. off-state voltage: 12V