STS321120B301AH
STS321120B301AH Eaton - Electronics Division
eaton-sts321xxxxxxxah-automotive-tvs-diode-esd-suppressor-data-sheet-elx1279-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 12VWM 33VC SOD323
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: CAN, Ethernet, Telecom
Capacitance @ Frequency: 30pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33V
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details STS321120B301AH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 12VWM 33VC SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: CAN, Ethernet, Telecom, Capacitance @ Frequency: 30pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 8965 Stücke:
Mindestbestellmenge: 25
Mindestbestellmenge: 4
STS321120B301AH Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-sts321xxxxxxxah-automotive-tvs-diode-esd-suppressor-data-sheet-elx1279-en.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS ESD SUPP., SOD323-2, 12V