STS321120U372AH
STS321120U372AH Eaton - Electronics Division
eaton-sts321xxxxxxxah-automotive-high-surge-tvs-diode-esd-suppressor-data-sheet-elx1280-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 12VWM 28VC SOD323
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: CAN, Ethernet, Telecom
Capacitance @ Frequency: 370pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 70A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 28V
Power - Peak Pulse: 2000W (2kW)
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details STS321120U372AH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 12VWM 28VC SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: CAN, Ethernet, Telecom, Capacitance @ Frequency: 370pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 70A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 28V, Power - Peak Pulse: 2000W (2kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13V